Počítačový kurz Microsoft Excel

Počítačový kurz Microsoft Excel pro začátečníky

V kurzu se seznámíte se základy práce v tabulkovém procesoru MS Excel. Po jeho absolvování pro vás nebude problémem vytvářet a formátovat jednoduché tabulky, poradíte si se základními vzorci a grafy.

Počítačový kurz je určen všem, kteří potřebují vytvářet tabulky v programu Microsoft Excel a potřebují získat základní informace, dovednosti a zkušenosti.

Osnova kurzu Microsoft Excel

• vkládání a úprava dat
  • pohyb po tabulce
  • Označování
  • vkládání a odstraňování dat
  • formátování textu
  • formátování číslel
  • práce se soubory
  • tvorba vzorců
  • základní vzorce
  • tvorba grafů
Image placeholder

Občerstvení

Na všech počítačových kurzech podáváme výhradně kávu, čaj a další produkty pocházející z "férového" obchodu. Produkty Fair Trade jsou nabízeny samozřejmě ZDARMA.

Individuální kurzy = v kurzu pouze jeden účastník, možnost školení přímo v místě zákazníka

Skupinové kurzy = otevírají se při naplnění minimální kapacity 3 osob.

Firemní kurzy = na cenu se informujte na info@pocitacova-skola.com nebo volejte +420 777 158 531.